Serwis

Rowerowa Metamorfoza

wykona za ciebie

wszystkie czynności związane z obsługą bieżącą roweru, z prawidłowym wyregulowaniem podzespołów wpływających na komfort i bezpieczeństwo użytkowania (np. przerzutki, hamulce ), naprawi, wymieni uszkodzone lub zużyte części, jednym zdaniem Rowerowa Metamorfoza przywróci sprawne działanie twojego roweru.

Zawsze z pełną starannością i zaangażowaniem

se7en.com.pl

Jakie rowery naprawia

Jak wiadomo, rower rowerowi nie równy, dlatego że mają one odmienne przeznaczenie, jak np. do zjazdów ( DH ), maratonów XC ( MTB ), czy szosowe do ścigania, nie mniej jednak pomimo ogromnych różnic mają wspólne cechy i zasady działania podzespołów.

Serwis rowerowa metamorfoza zadba o to aby te elementy działały poprawnie w każdym tym rowerze.

Faktem jest że lubię zajmować się rowerami wyczynowymi, a w szczegulności rowerami MTB i SZOSOWYMI, choć nie obce są rowery zjazdowe DOWNHILL ( DH ) i jeżeli chodzi o góry dość wszechstronne ENDURO.

Dla miejskich KAMIKAZE, złoże wedle wskazówek rower typu OSTRE KOŁO

Jeżeli potrzebujesz wymienić dętkę czy oponę lub poprostu dokręcić poluzowaną śrubkę chętnie udzielę pomocy, więc serwis zaprasza wszystkie rowery tak na przegląd, serwis czy naprawę.

Zawsze używam oryginalnych części

dają one gwarancje dobrze wykonanej pracy

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele firm produkujących części rowerowe, ale tylko nieliczne spełniają wyśrubowane normy serwisu Rowerowa Metamorfoza. Korzystam z części znanego producenta jakim jest SHIMANO, no i oczywiście z dedykowanych części do danego egzemplarza, gdyż rowery potrzebują różnego osprzętu takich producentów jak ROCK SHOX, MANITOU, MARZOCCHI, … 

Wykonuje dodatkowe usługi jak:
szkiełkowanie, piaskowanie, sodowanie

szkiełkowanie

Szkiełkowanie

oczyszczanie powierzchni

rowerowa metamorfoza naprawy serwis regulacje

Piaskowanie

oczyszczanie powierzchni

sodowanie, szkiełkowanie, piaskowanie

Sodowanie

oczyszczanie powierzchni

rowery

geometria G2

rowerowa metamorfoza serwis naprawa regulacje

Zaplatanie

rowery, motocykle

bike, rower, sklep

rowery

świetna jakość