O Firmie

Jako nieliczni oferujemy kompleksową odbudowę starych (a nawet zabytkowych ) rowerów, przebudowę na indywidualne customowe rozwiązania które wyróżnią TWÓJ rower w tłumie jednakowych marketowych jednośladów.

Co wyróżnia nasz serwis?  to fakt iż sami na co dzień korzystamy w bardzo intensywny sposób z rowerów, biorąc udział w zawodach typu XC MTB oraz MARATONACH MTB jak i w intensywnych treningach, gdzie sprawność i kondycja roweru to podstawa komfortu i spokój wewnętrzny pozwalający się skupić na poprawie rezultatów w kolejnych startach.

Jak wszyscy wiemy rower to najbardziej ekonomiczny środek komunikacji ale i zarazem pozwala zadbać o nasze zdrowie i w przyjemny sposób daje nam możliwość wydzielania endorfin które poprawiają nasze samopoczucie.

Lecz aby ta przyjemność nie była zakłócona, warto zadbać o nasz jednoślad i oddać go w dobre ręce, takie jak nasz serwis który zadba o komfortowe korzystanie z jego możliwości.

Se7en daje możliwość kompleksowej obsługi w zakresie odbioru, naprawy i zwrotu zreanimowanego roweru pod wskazany przez klienta adres. Wszystkie naprawy, regulacje jak i montaż części wykonywane są przy użyciu specjalistycznych narzędzi, oraz z wszelką starannością i dbałością o szczegóły, wszystko to sprawia że nasza usługa jest na NAJWYŻSZYM poziomie.

W celu zamówienia usługi należy skontaktować się z nami telefonicznie lub przy pomocy formularza kontaktowego ( dane dostępne u dołu strony ) aby ustalić szczegóły dostarczenia ( odbioru ) roweru, jak i umówienia pierwszego wolnego i dogodnego terminu realizacji zlecenia.

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Adres

ul. Loretańska 35,    32-830 Wojnicz

E-mail

norbert@se7en.com.pl

Numer telefonu

+48 604 777 912