Serwis Rowerowy

Jako nieliczni oferujemy kompleksową odbudowę starych (a nawet zabytkowych ) rowerów, przebudowę na indywidualne customowe rozwiązania które wyróżnią TWÓJ rower w tłumie jednakowych marketowych jednośladów.

Co wyróżnia nasz serwis?  to fakt iż sami na co dzień korzystamy w bardzo intensywny sposób z rowerów, biorąc udział w zawodach typu XC MTB oraz MARATONACH MTB jak i w intensywnych treningach, gdzie sprawność roweru to podstawa komfortu i spokój wewnętrzny pozwalający się skupić na poprawie rezultatów w kolejnych startach.

Jakie Części Rowerowe

Jak życie pokazuje na jakości nie warto oszczędzać, dlatego korzystam tylko ze sprawdzonych firm produkujących części zamienne.

Serwisuje rowery na osprzęcie SHIMANO, SRAM, SR SUNTOUR, ROCK SHOX, oraz FOX i MANITOU

Jak Działa Mój Serwis

Oprócz klasycznego modelu serwisu prowadzonego pod niżej wskazanym adresem, najczęstszym rozwiązaniem jest telefoniczna rezerwacja terminu odbioru roweru ze wskazanego adresu. 

Więc przyjeżdżam po rower wstępnie wyceniam koszt naprawy, zabieram go do siebie na czas naprawy ( serwisu ), a następnie jeżeli nic nie ulegnie zmianie, to w pełni naprawiony rower, po wcześniejszym kontakcie z właścicielem odwożę na umówione miejsce. 

Uprzedzając pytania, – A CZY PO POŁUDNIU LUB WIECZOREM – odpowiadam TAK OCZYWIŚCIE 

 

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Adres

ul. Loretańska 35,    32-830 Wojnicz

E-mail

norbert@se7en.com.pl

Numer telefonu

+48 604 777 912